Grįžti į naujienas2017-11-20

Gimdyves kviečiame pasirinkti Tauragės ligoninės Akušerijos – ginekologijos skyrių dėl privalumų, kurių nėra net didmiesčių ligoninėse

Tauragės Akušerijos – ginekologijos skyriuje gimdyvės randa profesionalią komandą ir moderniausią medicinos įrangą. Gimdymo metu profesionalus personalas stengiasi sudaryti sąlygas, artimas namų aplinkai.
Ne tik Tauragės ir Šilalės rajonų, Pagėgių krašto, bet ir vis daugiau šilutiškių mažylio atėjimui į šeimą renkasi Tauragės ligoninę. Prieš kelias savaites būtent Tauragėje po sėkmingos Cezario pjūvio operacijos jauna šilutiškių šeima susilaukė sveikų dvynukų.
Nuolatos skyriuje pluša gimimo stebuklu besirūpinanti kvalifikuotų gydytojų komanda: akušeriai - ginekologai Almantas Urbanavičius, Asta Verumbickienė, Rasa Bubliauskienė, Akvilė Statnickaitė, Rūta Margienė, Roberta Norkutė, vadovaujami nusipelniusios ir visų gerbiamos skyriaus vedėjos Irenos Narbutienės. Kiekvienas jų turi specializuotos akušerinės pagalbos, pirmojo ir antrojo nėštumo trimestro ultragarsinės patikros, naujagimių gaivinimo ir būklės stabilizavimo, natūralaus naujagimių maitinimo sertifikatus. Gydytojams asistuoja ir mamomis bei kūdikiais rūpinasi 9 slaugytojos ir net 16 akušerių bei 6 neonatologų komandos.
Pasak skyriaus vedėjos, personalas dirba užtikrintai, suburta itin profesionali komand. Tame pačiame skyriuje yra ir anesteziologai bei neonatologai, visa būtina moderni įranga sudėtingiausiems atvejams. Sėkmingas gimdymas – sekundžių reikalas. Personalo tikslas - saugi akušerija – saugi mama – saugus naujagimis.
Palatos, kuriose mamos su savo naujagimiais praleidžia pirmąsias paras, yra svarbus kriterijus renkantis ligoninę, kurioje gimdyti.
Tauragės ligoninėje visos septynios palatos yra vienvietės ir su dušo bei tualeto patalpomis. Tokių privalumų sunku rasti net didmiesčių ligoninėse. Palatose įrengtos personalo iškvietimo sistemos, kad prireikus pacientės galėtų skubiai išsikviesti medicinos personalą. Yra ir trys mokamos palatos (kaina parai – 14 EUR), skirtos apsistoti visai šeimai.
VšĮ Tauragės ligoninė - Naujagimiams palanki ligoninė. Tai pirmoji Vakarų Lietuvos regione ligoninė gavusi tokį svarbų įvertinimą.
Kiekvieno mėnesio paskutinį trečiadienį Tauragės ligoninės Akušerijos ir ginekologijos skyrius būsimas mamytes ir tėvelius kviečia į nemokamą nėščiųjų mokyklėlę. Čia skaitomos paskaitos ir dalijamasi patarimais šiomis temomis: nėštumo eiga, pasiruošimas gimdymui ir gimdymas, žindymas.