V. Kudirkos g. 2, LT-72214 Tauragė.
Įstaigos kodas 179761936 tel. +370 446 62700
Neįgaliesiems V. Kudirkos g. 2, LT-72214 Tauragė. Įstaigos kodas 179761936
Svetainė Lietuvių kalbaSvetainė Angliškai
info@tauragesligonine.lt +370 446 62700
Grįžti į naujienas2020-05-22

PACIENTŲ LANKYMAS VŠĮ TAURAGĖS LIGONINĖJE

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės Nutarimais, bei VšĮ Tauragės ligoninės direktoriaus 2020 m. gegužės 15 d. įsakymu Nr. V-78 pacientus jau galima  lankyti, tačiau išlieka griežti apibojamai.  Informuojame, kad visi, norintys lankyti pacientą, privalo laikytis šios tvarkos:

1. Rekomenduojame lankyti tik tuos pacientus, kurie serga nepagydoma ar progresuojančia liga, ar vaikus iki 14 metų amžiaus.
  2. Karščiuojantys pacientaigali būti lankomi tik jaunesni nei 14 m. amžiaus arba esant itin sunkiai paciento būklei.
  3. Po suteiktų dienos chirurgijos paslaugų, teikiant stebėjimo paslaugas ir kt. atvejais, kai gydymas trunka ar planuojamas iki 48 val., pacientų lankymas draudžiamas.
  1. Visais atvejais paciento lankymas turi būti suderintas su gydytoju. Paciento lankymui išduodamas vardinis leidimas, kurį lankytojas privalo atsinešti kiekvieno lankymo metu.
  2. Pacientą gali lankyti tik vienas paciento artimasis (jo atstovas), vieną kartą per savaitę.
  3. Lankymo trukmė - ne ilgiau 30 min., Anesteziologijos – reanimacijos skyriaus pacientų lankymo trukmė - 15 min.
  4. Daugiavietėje palatoje vienu metu gali būti tik vienas lankytojas.
  5. Pacientus skyriuose leidžiama lankyti nuo 1000 iki 1300 val. ir nuo 1600 iki 1900 val.
  6. Anesteziologijos – reanimacijos sk. pacientų lankymas nuo 1100-1200 ir nuo 1700 -1800 val.
  7. Pacientą lankyti gali tik asmenys, neturintys ūmių kvėpavimo takų infekcijų, ūmių žarnyno infekcijų ir kitų užkrečiamų ligų požymių (pvz.: karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, vėmimas, viduriavimas ir pan.) ir kuriems nėra taikomas saviizoliacijos režimas.
  8. Ligoninės rūbinėje lankytojams matuojama kūno temperatūra. Jei temperatūra daugiau kaip 370 C, lankyti neleidžiama.
  9. Lankytojas privalo dėvėti vienkartinę medicininę kaukę. Prieš patekdamas į skyrių ir išeidamas iš skyriaus turi atlikti rankų dezinfekavimą.
  10. Lankytojas apsilankymo metu visą laiką privalo laikytis saugaus atstumo (ne mažiau 1 m.) nuo paciento. Tiesioginis (fizinis) kontaktas tarp lankytojo ir paciento draudžiamas.
  11. Lankytojams draudžiama:
    1. eiti į skyrių su lauko drabužiais;
    2. pacientus išvesti iš palatos ir skyriaus be medicinos personalo sutikimo;
    3. lankytis kitose skyriaus patalpose be medicinos personalo sutikimo.
  12. Nerekomenduojama pacientui nešti maistą iš namų. Norint atnešti pacientams maisto, rekomenduojama pasitarti su gydančiu gydytoju ar slaugos personalu.
  13. Artimųjų dalyvavimas gimdyme:
    1. Leidžiama dalyvauti tik vienam gimdyvės artimajam ir tik gimdymo natūraliais gimdymo takais metu.
    2. Gimdyme dalyvavęs asmuo pogimdymo turi išvykti. Gimdyvių tolesnis lankymas draudžiamas.
    3. Priėmimo – skubiosios pagalbos skyriuje lydinčiam asmeniui matuojama kūnotemperatūra. Jei temperatūra daugiau kaip 370 C, dalyvauti gimdyme neleidžiama. Priėmimo – skubiosios pagalbos skyriuje lydinčiam asmeniui paimamas ėminys dėl COVID-19.
    4. Lydintis asmuo turi neturėti ūmių kvėpavimo takų infekcijų, ūmių žarnyno infekcijų ir kitų užkrečiamų ligų požymių (pvz.: karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, vėmimas, viduriavimas ir pan.), jam nėra taikomas saviizoliacijos režimas.
    5. Buvimo stacionare metu gimdyme dalyvaujantis asmuo turi dėvėti vienkartinę medicininę kaukę, laikytis personalo reikalavimų.
  14. Esant nepalankiai epidemiologinei situacijai ar paskelbus epidemiją Ligoninės administracija gali uždrausti pacientų lankymą.
  15. Už pacientų lankymo tvarkos pažeidimus lankytojai gali būti įspėjami, o nepaklusę įspėjimams, paprašomi palikti Ligoninės patalpas.

Labai prašome Jūsų būti supratingiems, laikytis nustatytos tvarkos, saugoti savo ir savo artimųjų sveikatą.

VšĮ Tauragės ligoninė

V. Kudirkos g. 2, LT-72214 Tauragė

Konsultacijų poliklinika

Jūros g. 5, Tauragė