V. Kudirkos g. 2, LT-72214 Tauragė.
Įstaigos kodas 179761936 tel. +370 446 62700
Neįgaliesiems V. Kudirkos g. 2, LT-72214 Tauragė. Įstaigos kodas 179761936
Svetainė Lietuvių kalbaSvetainė Angliškai
info@tauragesligonine.lt
Registracija: Telefonu Internetu

Atsiliepimai apie įstaigą

Pateikite savo atsiliepimus, komentarus, informaciją apie ligoninės veiklos trūkumus, apie galimas korupcinio pobūdžio veikas ar įtarimus.

Norime sužinoti realią situaciją ir Jūsų nuomonę apie įstaigos teikiamas sveikatos priežiūros paslaugos.

Dėkojame.

Anonimas 2021-12-02
Esu pasibaisėjusi Vidaus ligų gydytoja.
Ligoninėje guli mama senyvo amžiaus, kuri nemoka naudotis telefonu, o gydytoja apie jos sveikatos būklę nieko nepasako, labai nemandagiai bendrauja. Visi suprantam koks sunkus dabar metas, bet kažkaip vistiek norisi gauti informaciją apie ligonį, nes lankyti gi negalima.
Esu pakraupusi gydytojos bendravimu, tokie gydytojai neturėtų dirbti su žmonėmis.
Arūnas Mikalauskas 2021-11-10
Kaip žinia užklupti traumų ir negalavimų ieškome pagalbos ten kur tuo momentu įmanoma. Dėkingas dr. Žydrūnui Gečui , bei nežinomai, iš pažiūros labai jaunai, šviesiaplaukei med. seseriai už spalio 3 d. sekmadienio rytą suteiktą pagalbą kojos piršto nudegimo atveju. Stiprybės ir energijos jums...
Taip pat džiugina šeimos dr. Daivos Drapanauskaitės požiūris, supratingumas, pagalbų algoritmai, kurie stiprina ir galbūt daro labiau tikinčiais žmonėmis, kad įgyvendintume tai, kas kartais atrodo sudėtingai įmanoma...

Arūnas Mikalauskas, Girdiškė, tel. 8-69855835
Jūrate 2021-11-08
Norečiau nuoširdžiai padekoti už šilta priemima,už nuoširdų bendravima gyditojai Evelinai Rubienė ir Karinai Toliušienei????
Ramunė 2021-08-23
Noriu labai padėkoti jaunai gydytojai Endriejaitienei,kuri pasitiko mano mamytę kritinės būklės priimamajame balandžio 9d. Atlikus visus tyrimus,įvertinus padėtį profesonaliai skubiai ją išsiuntė į Klaipėdos universitetinę ligoninę. Mamyte dar galėjau pasidžiaugti keturis mėnesius,bet kūnas atsisakė. Matyt tokia jau dievo valia. Bet norėjau jai labai padėkoti už profesionalumą ir palinkėti visokiariopos sėkmės ir žinoma sveikatos. Laimingi,kurie pateksite į jos rankas.
Viltė 2021-04-05
Atsitiko taip, kad mamai teko atsidurti ligoninėje vidaus ligų skyriuje. Per savo netrumpą gyvenimą tai tik antras ar trečias kartas. Suprantu šiandieninę situaciją, kad yra pandemija, karantinas ir negalima artimųjų lankyti. Bet ,kad negalima ir telefonu bendrauti, to nežinojau. Mama nevaikštanti, telefonas ,kaip suprantu, padėtas ant spintelės, taip kad ji nepasiekia. Paprašius paduoti, pasipila priekaištai-kam tu čia skambinsi, kad skundžiasi namiškiams. Jai ligoninėje blogai-nemato namiškių, apsitarnauti negali, dar ir pylos gauna, kad pasiguodžia . Gydytojai, sako geri, o medicinos sesučių yra visokių-vienos labai geros, o kitos... Žodžiu sunku ir namišikiams (psichologiškai, lankyt negalima), o jau apie ligonį, nėra ką ir sakyti. Sunkus visiems dabar metas, ir taip norisi paprasto žmogiškumo.
Giedrė 2021-02-13
Norime padėkoti akušerijos-ginekologijos skyriaus budinčiai gydytojai I. Vasilavičiūtei ir akušerei V. Tolušienei už didelę pagalba padedant išvysti pasaulį 02.06 d. mūsų dukrai. Abu su vyru esame labai patekti šių mediku darbu. Jų rūpestis, priežiūra, dėmesys, patarimai padėjo gimdymą paversti nuostabia švente, kuri liks mūsų atmintyje ilgam.
Alina 2020-12-08
Labai noriu padėkoti neurologinio skyriaus personalui ir ypač didelis AČIŪ skyriaus vedėjai V.Cholomskienei ,kuri gydė ir rūpinosi mano mamos O.Sakalinės sveikata.Geranoriškai teikė man informaciją,apie mamos sveikatos būklę.Tauragės ligoninėje mama gydėsi pirmą kartą ir iš jos išvyko su gerais prisiminimais apie visą personalą.Sveikatos,stiprybės Jums visiems,šiuo tikrai sunkiu mums visiems laikoarpiu.Ačiū,kad Jūs esat.

Pagarbiai Alina.Vilnius
Romena 2020-10-21
Sveiki, spalio 13dieną man buvo atlikta operacija esu sveika labai laiminga todėl nuoširdžiai noriu išreikšti pačią didžiausią padėką šios ligoninės chirurginio skyriaus medikams slaugutėms , asmeniškai savo srities profesionalui , auksinių rankų specialistui, gerbiamam daktarui Andriui Burmistrovui už sklandžiai atliktą operaciją, taip pat nuoširdus AČIŪ operacinės komandai, skyriaus slaugutėms asmeniškai Birutei ir Audronei. Didelis AČIŪ Jums visiems mūsų gerbiami, mylimi Medikai. Linkiu Jums neišsenkančios kantrybės, stiprybės ir sėkmės Jūsų nelengvame bei sudėtingame darbe. Pagarbiai buvusi pacientė .
Anonimas 2020-09-30
Niekada gyvenime Tauragėje nebegimdyčiau, poniai Narbutienei reikėtų išmokti bendrauti. Patys blogiausi atsiliepimai!
Sandra 2020-09-29
Akušerijos skyriaus darbuotojos tobulos, didelis ačiū jums, už tokį atsidavimą darbui❤ nuvykau naktį liepos 25d. gimdžiau liepos 26d. Ir iki šiol negaliu patikėti, kad su manimi taip gražei visos elgėsi.
Justina 2020-08-26
Atėjau į priėmimą. Pasiėmė mano asmens tapatybės kortelę, jog užpildytų informaciją, bet tik užėjus sesutei į regidtratūrą iš karto atsisėdo ant kėdės ir sėdi, nei pildo kokius dokumentus nei ką. Tai aš turiu dabar laukti su visais skausmais? Na jau ne, mielieji.
Ilona 2020-03-16
Jeigu karantinas vadinasi nereikia priimti zmoniu? Serganti atejau su skausmu ir pasake kad eiti pas seimos gydytoja sestadieni nesuprantu
Dovile 2020-03-16
Tiesiog neturiu zodziu nuvaziavau y priemima isvare nei neprieme o koks skausmas nei nepaziurejo pasake isgerk nuo skausmo vaistu ar tai galima? Tik ziniasklaidos truksta visai nesiskaito su zmonemis
mindaugas 2020-03-10
viesinat tik pagyrimus toks apsurdas nesivadina atsiliepimu apie ystaiga nes tai yra melas !!!
mindaugas 2020-03-10
pamirsta hipokrato priesaika ukininkas kiaules geriau apziuri su krutines skausmais ir aukstu pulsu atvaziuoji duoda teblete nuo pulso ir grudzia lauk jokiu tyrimu pasislykstejas tokia sistema per 2 savaites kvieti greitaja 5 kartus del tos pacios priezasties ir niekas neziuri mokesciu svaistymas ir nuzmogejimas
Irena Levickiene 2020-02-22
2020- 02 -21 vėlai vakare teko lankytis Tauragės priėmimo skyriuje. Kreipiausi dėl žaizdos.Noriu padekoti ta vakarą dirbusiam medicinos personalui, kurie pagalbą suiteikė greitai, kokybiškai ir profesionaliai. Personalas paliko labai gerą įspūdį. Slaugytojos ypatingai atidžios, maloniai bendravo. Gydytoja rūpestinga ir švelni. Darnus kolektyvas. Šauni komanda. Ačiu.
Vida 2020-01-22
Noriu padėkoti anesteziologijos-reanimacijos skiriaus darbuotojams kurie nuoširdžiai atlieka savo darbą.. O didžiausias ačiū anesteziologui Kąstyčiui Augustaičiui, kuris ne tik atliko savo darbą, bet ir atsakė mums į visus klausimus dėl mūsų tėvelio ligos ir tolimesnio gydymo.
Jolanta 2019-12-23
Labai nuosirdziai noriu padekoti visam akuserijos-ginekologijos skyriui.Gydytoja bei visas personalas,slaugytojos,seseles nuostabios! Vien tik geri zodziai,prieziura puiki! Labai gaila nebespejau padekoti zodziu,nes nebemaciau kitu seseliu,pamainos keitesi.Bet tariu dideli dar karta ACIU!!!!
Karolina 2019-12-18
Sveiki. Esu pasibaisėjusi pono, gydytojo chirurgo, V. Petrausko chamišku elgesiu suteikiant pirmąją pagalbą priimamajame skyriuje.
Ona 2019-03-26
Rekomenduoju patikėti kelio operacijas gyd. M . Bakšai. Puikus ir mandagus specialistas. Ir priežiūra traumatologijos skyriuje puiki!
Danguolė 2018-09-02
Labai apgailestauju, kad niekur nerandu nurodyto priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus telefono numerio. Gal galima jį nurodyti prie visų skyrių nuorodos?
Tauragės ligoninės administracijaAčiū už pastabas. Atnaujinome priėmimo - skubiosios pagalbos skyriaus kontaktus.

Pateikti atsiliepimą

Siųsti

VšĮ Tauragės ligoninė

V. Kudirkos g. 2, LT-72214 Tauragė
8 446 62700

Konsultacijų poliklinika

Jūros g. 5, Tauragė
8 446 62747; 8 698 57768

Psichiatrijos skyrius

Prezidento g. 7, Tauragė
8 446 59846

Slaugos, palaikomojo gydymo ir paliatyviosios slaugos skyrius

8 446 61401