V. Kudirkos g. 2, LT-72214 Tauragė.
Įstaigos kodas 179761936 tel. +370 446 62700
Neįgaliesiems V. Kudirkos g. 2, LT-72214 Tauragė. Įstaigos kodas 179761936
Svetainė Lietuvių kalbaSvetainė Angliškai
info@tauragesligonine.lt Pranešk apie nusižengimus
Registracija: Telefonu Internetu

Atsiliepimai apie įstaigą

Pateikite savo atsiliepimus, komentarus, informaciją apie ligoninės veiklos trūkumus, apie galimas korupcinio pobūdžio veikas ar įtarimus.

Norime sužinoti realią situaciją ir Jūsų nuomonę apie įstaigos teikiamas sveikatos priežiūros paslaugos.

Dėkojame.

Ilona 2023-09-08
Jau seniai ruošiausi parašyti atsiliepimą ir padėkoti ginekologijos ir akušerijos skyriaus darbuotojoms už labai nuoširdų ir jautrų darbą.
Taip nutiko, jog atvykau gimdyti viena, bet nuostabi ir supratinga akušerė D. Sendžikienė bei gyd. A. Verumbickienė pasirūpino mano ir mano mažylių sveikata bei gerove. Tik jų nuoširdumas, supratingumas ir profesionalumas padėjo man sveikai ir ramiai grįžti namo. Nuoširdus ačiū akušerei D. Sendžikienei, kuri buvo jautri ir supratinga bei padarė viską kad galėčiau parsivežti sveiką mažylį namo ir anksčiau mirusį gimdoje mažylę pasilaidoti, nes ji padarė viską, kad galėčiau pasiimti iš ligoninės ir pasilaidoti, o gydytoja sutvarkė reikiamus dokumentus.
Tad visą gyvenimą būsiu dėkinga už supratingumą, nuoširdumą ir pagalbą.
Tik geriausi prisiminimai iš laiko praleisto ligoninėje, nes man pasitaikė tikrai nuoširdžios ir rūpestingos darbuotojos.
Arūnas 2023-08-23
Labai dėkoju vidaus ligų skyriaus gydytojui SIMONUI BLADŽIUI . Labai geras, nuoširdus, supratingas ir viską išaiškinantis gydytojas. AČIŪ!
Taip pat visam vidaus ligų skyriaus personalui sakau didelį AČIŪ!
Anonimas 2023-07-06
Labai gaila, kad ginekologijos skyriaus darbuotojos nesilaiko duomenų apsaugos įstatymo.
Prieš kurį laiką kreipiausi į priėmimą dėl skausmų su gresiančio persileidimo diagnoze. Buvau nukreipta į ginekologijos skyrių, po patikrinimo išleista namo.
Buvo labai liūdna ir pikta sužinoti, kad kažkuri ir darbuotojų eina per miestą ir pasakoja savo manikiūristei apie tai, kad tokia ir tokia laukiasi ir buvo atvažiavusi pasitikrinti...
Tai yra konfidenciali informacija apie pacientą ir be mano sutikimo darbuotojos neturi teisės šios informacijos atskleisti kitiems asmenims... Labai gaila, kad nežinau, kas tiksliai pažeidė mano duomenų apsaugos įstatymą, nes tikrai rašyčiau oficialų skundą...
Anonimas 2023-06-30
Laba diena. Noriu nuoširdžiai padėkoti gyd. Justinui Rimkui už 2003-06-29 d. suteiktą pagalbą,dėmesingumą ir profesionalumą. Tai yra nuostabus gydytojas. Taip pat noriu padėkoti ginekologijos skyriaus personalui už rūpestingumą ir šiltą priėmimą. Ir dar, išreiškiu didelę padėką priėmimo-skubiosios pagalbos personalui už greitai, profesionaliai ir kokybiškai suteiktą pagalbą mano vyrui. Ta dieną mes abu neplanuotai ir netikėtai atsidūrėme Tauragės ligoninėje.Esu nepaprastai dėkinga ligonines personalui, kuris paliko labai gerą įspūdį.
AČIŪ!!!
Edgaras 2023-06-27
Atvezeme mama sunkiai kvepuojancia, nes plauciuose buvo prisikaupe vandens. Nutraukinejo vandenis Zydrunas Gecas ir kazka pradure. Po dienos itare kad pradure tarpuplauti. Mama visa diena negalejo pajudeti ir vos kvepavo. Kai trauke skyscius sake oraktiskai vien kraujas buvo ir daktaras visai nesidomejo kodel cia vien kraujas. Nutrauke ir dingo. Dar akivaizdziai prase kysio ir paeme 50 euru. Po puses paros mama isveze i renimacija i klaipeda. Baisu kas darosi taurageje
Anonimas 2023-06-22
Atvykus į priėmimo skyrių su neaiškiais pilvo skausmais ir temperatūra iki 38,5 vaikų skyriuje reikia ar nereikia vaikui 4metukų suduodami plataus spektro antibiotikai. Tik po to atliekami tyrimai ir atlikus echoskopiją pamatoma, kad yra daug turinio žarnose ir dujų. Antibiotikai nenutraukiami ir tęsiami. Antrą kartą pasikartojus tam pačiam scenarijui vėl antibiotikai ir atliekami tyrimai praėjus 3 dienoms! Vaikui buvo žarnyno virusas, ko nesugebėjo patvirtinti vaikų skyriuje, ANTIBIOTIKAIS VIRUSAI NEGYDOMI!!! Ko pasekoje vaikas 3 savaites ir iki šiol tuštinasi gleivėmis, kas yra antibiotikų šalutinis efektas! Namie natūraliais probiotikais išsigydėme patys virusą, padarydami geriausią sprendimą 3kart pasikartojus nevežėme vaiko į priėmimą! Daktarai naudoja antibiotikus apsidrausdami, neatlikdami tyrimų! Esu labai pikta ir nepatenkinta tokiu daktarų požiūriu ir neetiškumu. Vaikas po antibiotikų dar iki dabar nusilpęs ir reikės geriausiu atveju gero pusmečio, kad imuninę sistemą atstatytume ir sutvarkytume viso organizmo veiklą! Blogiausi atsiliepimai!!!
Birute 2023-05-26
Noriu padekoti paciai nuostabiausiai Gydytojai Neringai Kemzuraitei-Bladžienei uz du kartus padaryta rankos rieso operacija.Tai nuostabus,nuosirdus ir mielas zmogus..Svelni,paprasta ir tikrai savo darba ismananti Gydytoja is didziosios raides.Nuosirdus aciu miela gydytoja uz pastangas,uz kantrybe ir gera zodi..ACIU! ACIU!ACIU!
Jurgita 2023-02-09
Laba diena, paskambinau į konsutacinės poliklinikos registratūrą norėdama sužinoti, ar oftalmologo kabinete yra vadinamas tamsusis kambarys, kuriame atliekamas tyrimas maksimaliai išplečiant paciento vyzdžius. Atsakymas labai nustebino, o tonas dar labiau: skambinkitės savo šeimos gydytojui ir klauskit, aš nežinau, kaip dirba oftalmologai, ką jie turi ir ko ne.
Ar kito rajono šeimos gydytojas turi žinoti ir žino, kas yra Tauragės konsultacinės poliklinikos patapose? Kur gauti šią informaciją?
Tauragės ligoninėLaba diena, yra tokia patalpa tyrimui atlikti.
Anonimas 2023-02-01
Tokie daktarai kad be kyšiu nemoka dirbti nuvažioji dėl kojos traumos o ten tyčiojes. Mažiausiai jiems įdomus pacijentai, įdomus tie kurie moka pinigus, atėjo nepatenkintas, nes prižadino nespėjo išsimiegot dar dėjoje, kad mažos algos. Ne tokiems dirbti
Algirdas Macijauskas 2023-02-01
Gyvenimas yra trapus.Tą supratau paskutinę 2022 m. dieną patekęs Tauragės ligoninės medikų globon.
Už išgelbėtą gyvybę esu dėkingas Tauragės apskrities ligoninės gydytojams Tomui Kalvaičiui, Geriatrijos skyriaus vedėjai Daivai Drapanauskaitei ir kitiems, kurie padėjo pasveikti.
Už supratingumą, žmogišką šilumą, pagalbą dėkingas visam jaunatviškam Geriatrijos skyriaus aptarnaujančiam personalui.
Vida 2022-11-01
Nuoširdus Ačiū gyd - gastroenterologei E. Ruibienei už malonų ir rūpestingą bendravimą, esamų problemų ir gydymo paaiškinimą. Labai labai dėkoju.
Namiskis 2022-10-25
Noriu padekoti sianakt budejusiems dviems gyditojams,per visa sumaisti pamirsau pavardes ,Aciu didelis uz suteikta pirmaja pagalba uz greita rekcija ir uz isgelbeta gyvybe ACIU ACIU ACIU JUMS
ALGINA RAČKAUSKIENE 2022-09-21
Rugpjūcio 26 d..dariausi operacija sanario keitino noriu tarti dideli ačiu gyd.M.BAKŠAI nuostabus gyd...pagaliau gal sulauksime jaunu gyd.kurie išmano savo darba linkiu jam tik sekmes ir geru darbu .Dar karta didelis ačiu MINDAUGUI BAKŠAI ❤️❤️????????????
Milda 2022-09-09
Negaliu neparašyti apie puikų personalą dirbusį rugsėjo 7,8dienomis chirurginiam skyriuje. Nemaniau kad ligoninėj galima taip ramiai,be jokios baimės gulėti. Taip pat tariu didelį AČIŪ gydytojui Petrauskiui,tik jo dėka dėl operacijos buvau rami???? Sėkmingo Jums visiems darbo????
Asta 2022-07-16
Gydytojas Stelmokas neturėtų dirbti priimamajame nes nesuteikia jokios pagalbos. Atvežtas žmogus su praskelta galva nebuvo net apžiūrėtas deramai. Turėjo būtį susiūta galva o patarė tIk nešlapinti pora dienų galvos. Kas čia per išsi... iš pacientų? Ar ir priimamajame jau reikia duoti pakišą kad apžiūrėtų susižalojusį žmogų??? Kur hipokrato priesaika dingo PONAS STELMOKAI?
Regina Breiterienė 2022-07-10
Prieš keletą dienų teko pirmą kartą savo gyvenime atsidurti priėmimo skyriuje su kojos skausmu ir karščiavimu. Priimančios slaugytojos visa savo povyza ir veido išraiška demonstravo nepasitenkinimą, kaip supratau, kad jos trukdomos vėlų penktadienio vakarą. Pasijutau kalta, kad susirgau. Nesakau, kad jos turi šypsotis, bent jau apsimestų paslaugesnėmis. Tik viena jaunesnė slaugytoja, atlikusi injekcijas, buvo maloni. Ir kodėl slaugytojos neturi kortelių su vardais? Jau gulint lovoje priėmimo skyriuje atlėkė viena nepatenkinta ir suirzusi slaugytoja su priekaištu, kodėl netiksliai nusakiau ligą ir kodėl nepasakiau, kad karščiuoju. Nors aš dar prie langelio pasakiau, kad pakilusi temperatūra. Supratau, kad reikia sakyti ne ,,pakilo temperatūra“, o ,,karščiuoju“. Dovanokit man, žilai senjorei, už neišmanymą. Priėmimo skyriaus darbuotojos paliko neišdildomą slogų įspūdį. O gydytojai (chirurgas turbūt ir vidaus ligų gydytoja) buvo labai dėmesingi, atidūs ir malonūs. Ačiū jiems už pagalbą.
Loreta R. 2022-07-10
Siu metu birzelio 13 d.sutrikus sveikatai mano vyrui Antanui R.labai noriu tarti dideli Aciu Taurages ligoniniai,pradedant greitosios pagalbos skyriui,priemimui ,reanimacijos skyriui personalui, uz suteikta operatyvia pagalba,uz gydyma,rupesti ir prieziura ,geranoriska bendradarbiavima. Sekmes Jums visiem visur ir visada ir Aciu ,kad Jus esat.
Vida Rimkuviene 2022-07-02
Laba diena, noriu padekot gyd. Justinui Rimkui, uz suteikta pagalba, profesionaluma, labai moka nuramint ir zinoma pajuokaut????, taip pat noriu padeka isreiksti akuserei Daivai ir visam kolektyvui, dirbusiam 06.30 - 07.01 dienomis. Aciu.
Elena 2022-06-27
Net nemoku aprasyti, koki jauciu sirdy didziuli dekinguma Taurages vaiku skyriaus darbuotojams.As net nezinojau, kad siais laikais sitaip yra elgiamasi su ligoniukais.Gaila, kad budama streso busenoje (nes stipriai sukarsciavo i svecius atvykusi triju metu anuke)net nepasidomejau, net gydytojos pavardes( budejo 22.25-26d.d)Zinau,kad gydytoja buvo atvykusi is Kauno.
Didziulis supratingumas, demesingumas ir mokejimas elgtis su zmonemis.ACIU.Aciu ir visam skyriaus personalui.Pasijutau tik papuolusi tam skyriuje-tikrai viskas dabar bus gerai.Lukesciai issipilde su kaupu.
Tikrai Aciu.
Elena Buchlickaja 2022-06-16
Nuoširdus Ačiū gydytojai - gastroenterologei EVELINAI RUIBIENEI už profesionalų ir kokybišką darbą, malonų ir rūpestingą bendravimą, sklandų esamų problemų ir jų gydymo paaiškinimą. Padėka asistuojančiai sesutei. Sėkmės Jums!


Leticija Aukštkalnienė 2022-06-07
Nuoširdžiai dėkojame: Greitosios pagalbos skyriui, Reanimacijos sk. personalui, Neurologijos sk. personalui, ypatingai gyd. VAIDOTUI GUDŽIŪNUI. Vidaus ligų sk.gyd. KAROLINAI ANDRIJAITIENEI ir personalui, už suteiktą operatyvią pagalbą, už gydymą, rūpestį ir priežiūrą, mylimos mamos.
AČIŪ JUMS LABAI IR SĖKMĖS SUNKIAME DARBE.
Anonimas 2022-04-26
Teko skambinti į Priėmimo skyrių ir pasiteirauti, ar šiandien čia budi man reikalingas chirurgas.Tik tiek. Dirbusi slaugytoja atšovė, kad informacijos neteikia, kad turiu atvažiuoti į priėmimą ir susižinoti, ir kad visiškai nesvarbu, jog esu ne iš Tauragės. Kalbėjo įžūliai ir ciniškai. Buvau šokiruota, kad taip atsakantis į telefono skambučius darbuotojas, (beje, balsas jauno žmogaus) sau LEIDŽIA BENDRAUTI SU žmonėmis. Ne kartą teko skambinti į kitas gydymo įstaigas informacijos, bet niekur nebuvo tokio nepagarbaus bendravimo. Suprantu, ką turi išgyventi vyresni žmonės, kai tenka bendrauti su tokiais ciniškais ir grubiais medicinos paslaugų teikėjais.
Alvyra Šimkienė 2022-03-24
Noriu padėkoti gyd.chirurgui Ž.Gečui už atliktą operaciją,už nuostabią priežiūrą,rūpestingumą.
Šis gydytojas eina ne į darbą,o eina gydyti...tikrąja ta žodžio prasme.
Pasijutau, kaip privačios klinikos privačiame kabinete.
Nuoširdus AČIŪ Jums.
Sekmės visur ir visada Jums gydytojau.
Eugenija Niparavičienė 2022-03-24
Mama buvo slaugoma ir gydoma slaugos skyriuje,todė noriu nuoširdžiai padėkoti šio skyriaus vyr. slaugytojai Marijai J. soc. darb. Kristinai G. gydytojai D. Drapanauskaitei ,skyriaus vedejui R. Didžgalviui ir visam personalui už nuoširdų rūpinimąsi,gydymą,slaugymą ir geranorišką bendravimą.Labai jums Ačiū,kad profesionaliai atliekate savo pareigas. Dideles sėkmes Jūsų visam skyriui. Pagarbiai,dukra Eugenija Niparavičienė
Ligonio namiškiai 2022-03-15
Noriu padėkoti nuostabiam gydytojui Tomui Kalvaičiui, dirbančiam covid skyriuje, kuris gydė mano tėvelį. Tai jaunas gydytojas, kuris taip atsidavęs dirba savo darbą. Maloniai bendrauja ne tik su ligoniu , bet ir jo namiškiais.
Ačiū, gydytojau Tomai Kalvaiti, už tai, kad išgydėte mūsų tėtį. Linkime Jums išlikti tokiu gydytoju visą savo gyvenimą.
Anonimas 2021-12-02
Esu pasibaisėjusi Vidaus ligų gydytoja.
Ligoninėje guli mama senyvo amžiaus, kuri nemoka naudotis telefonu, o gydytoja apie jos sveikatos būklę nieko nepasako, labai nemandagiai bendrauja. Visi suprantam koks sunkus dabar metas, bet kažkaip vistiek norisi gauti informaciją apie ligonį, nes lankyti gi negalima.
Esu pakraupusi gydytojos bendravimu, tokie gydytojai neturėtų dirbti su žmonėmis.
Arūnas Mikalauskas 2021-11-10
Kaip žinia užklupti traumų ir negalavimų ieškome pagalbos ten kur tuo momentu įmanoma. Dėkingas dr. Žydrūnui Gečui , bei nežinomai, iš pažiūros labai jaunai, šviesiaplaukei med. seseriai už spalio 3 d. sekmadienio rytą suteiktą pagalbą kojos piršto nudegimo atveju. Stiprybės ir energijos jums...
Taip pat džiugina šeimos dr. Daivos Drapanauskaitės požiūris, supratingumas, pagalbų algoritmai, kurie stiprina ir galbūt daro labiau tikinčiais žmonėmis, kad įgyvendintume tai, kas kartais atrodo sudėtingai įmanoma...

Arūnas Mikalauskas, Girdiškė, tel. 8-69855835
Jūrate 2021-11-08
Norečiau nuoširdžiai padekoti už šilta priemima,už nuoširdų bendravima gyditojai Evelinai Rubienė ir Karinai Toliušienei????
Ramunė 2021-08-23
Noriu labai padėkoti jaunai gydytojai Endriejaitienei,kuri pasitiko mano mamytę kritinės būklės priimamajame balandžio 9d. Atlikus visus tyrimus,įvertinus padėtį profesonaliai skubiai ją išsiuntė į Klaipėdos universitetinę ligoninę. Mamyte dar galėjau pasidžiaugti keturis mėnesius,bet kūnas atsisakė. Matyt tokia jau dievo valia. Bet norėjau jai labai padėkoti už profesionalumą ir palinkėti visokiariopos sėkmės ir žinoma sveikatos. Laimingi,kurie pateksite į jos rankas.
Viltė 2021-04-05
Atsitiko taip, kad mamai teko atsidurti ligoninėje vidaus ligų skyriuje. Per savo netrumpą gyvenimą tai tik antras ar trečias kartas. Suprantu šiandieninę situaciją, kad yra pandemija, karantinas ir negalima artimųjų lankyti. Bet ,kad negalima ir telefonu bendrauti, to nežinojau. Mama nevaikštanti, telefonas ,kaip suprantu, padėtas ant spintelės, taip kad ji nepasiekia. Paprašius paduoti, pasipila priekaištai-kam tu čia skambinsi, kad skundžiasi namiškiams. Jai ligoninėje blogai-nemato namiškių, apsitarnauti negali, dar ir pylos gauna, kad pasiguodžia . Gydytojai, sako geri, o medicinos sesučių yra visokių-vienos labai geros, o kitos... Žodžiu sunku ir namišikiams (psichologiškai, lankyt negalima), o jau apie ligonį, nėra ką ir sakyti. Sunkus visiems dabar metas, ir taip norisi paprasto žmogiškumo.
Giedrė 2021-02-13
Norime padėkoti akušerijos-ginekologijos skyriaus budinčiai gydytojai I. Vasilavičiūtei ir akušerei V. Tolušienei už didelę pagalba padedant išvysti pasaulį 02.06 d. mūsų dukrai. Abu su vyru esame labai patekti šių mediku darbu. Jų rūpestis, priežiūra, dėmesys, patarimai padėjo gimdymą paversti nuostabia švente, kuri liks mūsų atmintyje ilgam.
Alina 2020-12-08
Labai noriu padėkoti neurologinio skyriaus personalui ir ypač didelis AČIŪ skyriaus vedėjai V.Cholomskienei ,kuri gydė ir rūpinosi mano mamos O.Sakalinės sveikata.Geranoriškai teikė man informaciją,apie mamos sveikatos būklę.Tauragės ligoninėje mama gydėsi pirmą kartą ir iš jos išvyko su gerais prisiminimais apie visą personalą.Sveikatos,stiprybės Jums visiems,šiuo tikrai sunkiu mums visiems laikoarpiu.Ačiū,kad Jūs esat.

Pagarbiai Alina.Vilnius
Romena 2020-10-21
Sveiki, spalio 13dieną man buvo atlikta operacija esu sveika labai laiminga todėl nuoširdžiai noriu išreikšti pačią didžiausią padėką šios ligoninės chirurginio skyriaus medikams slaugutėms , asmeniškai savo srities profesionalui , auksinių rankų specialistui, gerbiamam daktarui Andriui Burmistrovui už sklandžiai atliktą operaciją, taip pat nuoširdus AČIŪ operacinės komandai, skyriaus slaugutėms asmeniškai Birutei ir Audronei. Didelis AČIŪ Jums visiems mūsų gerbiami, mylimi Medikai. Linkiu Jums neišsenkančios kantrybės, stiprybės ir sėkmės Jūsų nelengvame bei sudėtingame darbe. Pagarbiai buvusi pacientė .
Anonimas 2020-09-30
Niekada gyvenime Tauragėje nebegimdyčiau, poniai Narbutienei reikėtų išmokti bendrauti. Patys blogiausi atsiliepimai!
Sandra 2020-09-29
Akušerijos skyriaus darbuotojos tobulos, didelis ačiū jums, už tokį atsidavimą darbui❤ nuvykau naktį liepos 25d. gimdžiau liepos 26d. Ir iki šiol negaliu patikėti, kad su manimi taip gražei visos elgėsi.
Justina 2020-08-26
Atėjau į priėmimą. Pasiėmė mano asmens tapatybės kortelę, jog užpildytų informaciją, bet tik užėjus sesutei į regidtratūrą iš karto atsisėdo ant kėdės ir sėdi, nei pildo kokius dokumentus nei ką. Tai aš turiu dabar laukti su visais skausmais? Na jau ne, mielieji.
Ilona 2020-03-16
Jeigu karantinas vadinasi nereikia priimti zmoniu? Serganti atejau su skausmu ir pasake kad eiti pas seimos gydytoja sestadieni nesuprantu
Dovile 2020-03-16
Tiesiog neturiu zodziu nuvaziavau y priemima isvare nei neprieme o koks skausmas nei nepaziurejo pasake isgerk nuo skausmo vaistu ar tai galima? Tik ziniasklaidos truksta visai nesiskaito su zmonemis
mindaugas 2020-03-10
viesinat tik pagyrimus toks apsurdas nesivadina atsiliepimu apie ystaiga nes tai yra melas !!!
mindaugas 2020-03-10
pamirsta hipokrato priesaika ukininkas kiaules geriau apziuri su krutines skausmais ir aukstu pulsu atvaziuoji duoda teblete nuo pulso ir grudzia lauk jokiu tyrimu pasislykstejas tokia sistema per 2 savaites kvieti greitaja 5 kartus del tos pacios priezasties ir niekas neziuri mokesciu svaistymas ir nuzmogejimas
Irena Levickiene 2020-02-22
2020- 02 -21 vėlai vakare teko lankytis Tauragės priėmimo skyriuje. Kreipiausi dėl žaizdos.Noriu padekoti ta vakarą dirbusiam medicinos personalui, kurie pagalbą suiteikė greitai, kokybiškai ir profesionaliai. Personalas paliko labai gerą įspūdį. Slaugytojos ypatingai atidžios, maloniai bendravo. Gydytoja rūpestinga ir švelni. Darnus kolektyvas. Šauni komanda. Ačiu.
Vida 2020-01-22
Noriu padėkoti anesteziologijos-reanimacijos skiriaus darbuotojams kurie nuoširdžiai atlieka savo darbą.. O didžiausias ačiū anesteziologui Kąstyčiui Augustaičiui, kuris ne tik atliko savo darbą, bet ir atsakė mums į visus klausimus dėl mūsų tėvelio ligos ir tolimesnio gydymo.
Jolanta 2019-12-23
Labai nuosirdziai noriu padekoti visam akuserijos-ginekologijos skyriui.Gydytoja bei visas personalas,slaugytojos,seseles nuostabios! Vien tik geri zodziai,prieziura puiki! Labai gaila nebespejau padekoti zodziu,nes nebemaciau kitu seseliu,pamainos keitesi.Bet tariu dideli dar karta ACIU!!!!
Karolina 2019-12-18
Sveiki. Esu pasibaisėjusi pono, gydytojo chirurgo, V. Petrausko chamišku elgesiu suteikiant pirmąją pagalbą priimamajame skyriuje.
Ona 2019-03-26
Rekomenduoju patikėti kelio operacijas gyd. M . Bakšai. Puikus ir mandagus specialistas. Ir priežiūra traumatologijos skyriuje puiki!
Danguolė 2018-09-02
Labai apgailestauju, kad niekur nerandu nurodyto priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus telefono numerio. Gal galima jį nurodyti prie visų skyrių nuorodos?
Tauragės ligoninės administracijaAčiū už pastabas. Atnaujinome priėmimo - skubiosios pagalbos skyriaus kontaktus.

Pateikti atsiliepimą

Siųsti

VšĮ Tauragės ligoninė

V. Kudirkos g. 2, LT-72214 Tauragė
8 446 62700

Konsultacijų poliklinika

Jūros g. 5, Tauragė
8 446 62747; 8 698 57768

Psichiatrijos skyrius

Prezidento g. 7, Tauragė
8 446 59846

Slaugos, palaikomojo gydymo ir paliatyviosios slaugos skyrius

8 446 61401